Wer sind wir?

Biz Kimiz

Alman Alzheimer Akademi 2019 yılı ocak ayı itibariyle, Almanya Köln’de bulunan Türk Alzheimer Derneğinin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Mefkûre Ülker’in girişimiyle Başkent Ankara’da hizmete başlamış bulunmaktadır.
Kurum olarak hem Türkiye hem de Dünya nüfusu açısından Demans ve Alzheimer hastalığının ne kadar önemli bir sorun olduğunun bilincindeyiz ve bu konuda çalışmalar yürütmekteyiz.
Hizmetlerimizin odağında Alzheimer hastaları için profesyonel bakım ve refakat hizmetleri, Alzheimer&Demans konusunda uzman personellerin eğitimi ve danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler DIN EN ISO 9001:2015 Kalite Standartları kapsamında verilmektedir.
Alanında uzman ve güçlü bir ekiple hastalarınız için kişiye özel, en doğru bakım sistemini planlıyoruz. Dokümantasyon sistemimizle hastalarımızın sürekli takibini yapıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile hastalık süreci ve bakımı hakkında sosyal, psikolojik ve hukuki konularda size destek sağlıyoruz.
Alzheimer& Demans özelinde verdiğimiz çeşitli eğitimlerle hem bireyler hem de kurumlar için uzmanlaşma olanağı sağlıyoruz. Diğer bir deyişle Demans ve Alzheimer konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmeti ve desteği sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.