Key Account Management

Kilit Müşteri Yönetimi

Bakım Alanındaki Özel Kurum ve Kuruluşlar İçin Özel Hizmet ve Ürünler
Alman Alzheimer Akademi, gerekli olan eğitimlerin büyük bir kısmını tek bir kaynaktan karşılamakta ve yönetmektedir. Belirli bir eğitim sürecinin ardından insan kaynakları geliştiricileri, eğitim sorumluları ve diğer alıcılar “Tercih Edilen Ortak” olarak tarafımızla iş birliği imkanlarını değerlendirmektedirler. Bu bağlamda sağladığımız “Kilit Müşteri Çözümü”, eğitimi sizler için daha kolay ve avantajlı kılmaktadır.
Bakım alanında hizmet vermekte olan küçük ve orta büyüklükteki firmaların yanı sıra uluslararası firmalar da teklifimiz kapsamındadır. Bu firmalara, eğitim alanında ihtiyaç duydukları desteği irtibat merkezimizden hareketle, tüm süreçleri hedefe yönelik olarak koordine eden ve profesyonel danışmanlık sağlayan bir Kilit Müşteri Müdürümüz aracılığıyla (temel/ileri) sağlamaktayız.
„Bölümler ve sektörler arası iletişim sorumlusu olarak görev yapmakta olan Kilit Müşteri Müdürlerimiz, her gün uzmanlarımızla düzenli olarak çalışmakta, bireysel ve organizasyonel gelişiminiz için en uygun çözümleri üretmek adına adanmışlıkla çalışmaktadırlar.
Alman Alzheimer Akademi’nin sunduğu tüm hizmetleri birinci ağızdan öğrenin!“
Serdar Kocel –
Alman Alzheimer Akademi, Key Account Manager- Bölüm Yöneticisi
Orta büyüklükteki firmalardan uluslararası alanda hizmet veren firmalara kadar tüm firmalar, teklifimiz kapsamındadır.
Sinerji Etkisi
Yüz yüze seminerlerin, kurum içi önlemlerin, e-öğrenme ve karma öğrenmenin uyumu sayesinde faaliyetlerinizin birbiriyle uyumlu ve tamamlayıcı nitelikte olduğundan emin olursunuz.
Müşteri veya İş Ortağı olarak Avantajlarınız:
Fiyat Avantajları
Çerçeve anlaşmalar, seminer maliyetlerinizi düşürür, iptal ve değişiklikler için esneklik sunar.
Garanti
Tercih edilen ortak olarak kilit müşteri müdürümüz tarafından, yerinde ihtiyaç analizinden, “tek iletişim noktası” aracılığıyla taleplerinizin koordinasyonuna kadar bireyselleşmiş ve süreklilik arz eden bir danışmanlık süreci alırsınız.
Kilit müşteri yönetimi, tam hizmet paketimiz hakkında bilgi alınız. Size bizzat danışmanlık hizmetleri sunuyor, bireysel çözümler geliştiriyor ve size özel paketler sunuyoruz.
Teklifimiz
Kilit Müşteriler için Bireysel Danışmanlık ve Hizmetler
Sizin için Sunduğumuz Hizmetler
Avantajlarınız
Ortaklığa bağlı olarak kilit müşteri çözümlerinden ve avantajlarından faydalanma
Yerinde İletişim
Bizzat Kilit Müşteri Yönetimimize danışın
Bakım alanında hizmet veren küçük ve orta büyüklükteki firmalar ve bu alanda uluslararası faaliyet gösteren firmalar, kilit müşteri çözümlerimiz kapsamındadır. Kilit Müşteri Müdürümüz aracılığıyla “Tercih edilen ortak” olarak (temel/ileri) eğitim alanında sizlere ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktayız. İletişim sorumlunuz sizin için tüm taleplerinizi amaca uygun olacak şekilde koordine eder ve size profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunar.
Müşteri
Kişisel ve organizasyonel ihtiyaçlar
Kilit Müşteri Yönetimi
Alman Alzheimer Akademisinin uzmanlarından bireysel ihtiyaç analizi
Stratejik Ortaklık
Bir çerçeve anlaşması ile uzun vadeli başarı sağlanır.
Neden “Tercih Edilen Ortak” olmalısınız?
Birincil kalifikasyon hizmet sağlayıcısı olarak Alman Alzheimer Akademi ile yapılacak kapsamlı bir işbirliği sayesinde, sinerji potansiyelinden en verimli şekilde yararlanılabilmeyi mümkün kılmaktadır. Kilit müşteri müdürlerimiz ve dolayısıyla Alman Alzheimer Akademisinin teknik bilgisi, kapsamlı bir şekilde firmanızın yararına sunulmaktadır. Bu yolla sizlere, çalışanlarınızın ve kuruluşunuzun sürekli ve etkili bir biçimde gelişmeye devam edeceğinin garantisini veriyoruz.

Tek bir elden
Tam Destek
Yerinde bireysel
Danışmanlık
Geniş ve çok yönlü
hizmet yelpazesi
Personel ve işletme açısından gelişim garantisi
Tercih Edilen Ortak Olmanın Diğer Avantajları
Kolaylık
Eğitimin organizasyonu, tedarik süreci ve şirketler grubu içindeki merkezileştirilmemiş rezervasyonlar dahi çerçeve anlaşmalar kapsamında standartlaştırılmıştır. Bunun yanı sıra kuruluşunuzun iş gücünde ve giderlerinde ciddi bir tasarruf sağlayarak, personel gelişiminde yalnızca kilit yeteneklere odaklanabilirsiniz.
Şeffaflık
Stratejik ortaklık sayesinde daha fazla şeffaflık elde edersiniz. Düzenli durum değerlendirmeleri veya tedarikçi süreci görüşmeleri, tarafınıza sunulan eğitim tekliflerinin optimize edilmiş kontrolü, gereksiz gelişim programlarının kaldırılması, indirim ve durum modelleri de dahil olmak üzere büyük anlaşma hacimleriyle büyük ölçekte etkinin elde edilmesi sağlanmaktadır.
Verim
Mevcut İnsan Kaynakları, tedarik veya ERP sistemlerine ve iş süreçlerinize yönelik isteğe bağlı bir kalifikasyon teklifleri bağlantısı alırsınız. İptal ve değişiklik durumlarına ilişkin esneklik sağlayarak, daha güvenli bir planlama garantisi veriyoruz.
***Bizzat Yanınızdayız!
Bireysel katılımcılar için kalifikasyon işlemlerinden, kurum içi eğitim ve gelişim programlarına, yönetilen eğitim hizmetlerine kadar birçok konuda bizzat yanınızdayız. Kilit müşteri ekibimiz, Alman Alzheimer Akademi’nin geniş kapsamlı uzmanlığını işletme stratejinize entegre ederek sizlere kilit müşteri olmanın avantajını sunar.